Переключиться на мобильную версию

Газпром вимагатиме від України відшкодування збитків. Росія оголосила форс-мажор

Назад к разделу Финансы
Газпром і країни-споживачі газу вимагатимуть відшкодування збитків через припинення Україною транзиту до Європи, повідомив сьогодні, 13 січня, заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв.
Газпром заявляє, що вимагатиме від України відшкодування збитків
Газпром заявляє, що вимагатиме від України відшкодування збитків
rosbalt.ru

"Звісно, ми зазнаємо збитків, недоотримуємо виручку, яка повинна була нам надійти при постачаннях на експорт, - сказав Медведєв. – Поки що ми це фізично не відчуваємо, тому що розрахунки з постачань газу відбуваються наступного місяця після постачань, але наразі це вже прогнозується, і вже буде недоотримання експортної виручки через дії України".

Медведєв також сказав, що Газпром повідомив споживачів газу в Європі про форс-мажорні обставини у транзитній країні, тобто в Україні.

"Форс-мажор вже оголошено", - сказав заступник глави Газпрому.

У свою чергу, офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов заявив, що російський газ у газотранспортній системі України, транзит якого до Європи відновився вранці 13 січня, розкрадений.

"Часто звучать заяви про те, що для того, щоб газ потрапив до європейських споживачів, потрібно, аби пройшло до 36 годин, аби цей газ, як вони висловлюються, дійшов. Це може означати лише одне: наш російський газ, який знаходиться в транзитних газопроводах в Україні, розкрадений", - сказав Купріянов.

Президент України Віктор Ющенко на своїй сьогоднішній прес-конференції спростував інформацію про несанкціонований відбір російського природного газу, призначеного для Європи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь