Переключиться на мобильную версию

Спостерігачі підтвердили блокування Україною транзиту газу - Газпром

Назад к разделу Финансы
Спостерігачі міжнародної комісії з моніторингу транзиту російського газу через територію України підтверджують, що Україна заблокувала транзит.


Про це повідомляє управління інформації Газпрому.

Як йдеться в повідомленні, спостерігачі міжнародної комісії з моніторингу в Києві підписали погодинний звіт по газовимірювальних станціях, що свідчить про відсутність прокачування російського газу транзитними газопроводами України в напрямку Європи, у той час як на газовимірювальній станції Суджа Курської області тиск на вході ГТС України становить 70 атмосфер.

Також у повідомленні зазначається, що аналогічний звіт, який також підтверджує відсутність прокачування газу в західному напрямку, був підписаний спостерігачами на ГТС-Ужгород.

Звіт у Києві був підписаний такими спостерігачами міжнародної комісії з моніторингу як Юліус Скач (SPP a.s.), Сергій Базалеєв (Газпром експорт), Петер Жахорскі (Estrim), Алайн Россіньол (Gaz de France Suez), Роберто Мерло (ЄС), на ГТС Ужгород - Йоханом Хаумером (OMV) і Олегом Антоновим (Газпром експорт).

Як заявив офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов, російський газ у газотранспортній системі України, транзит якого в Європу відновився у вівторок ранком, розкрадений.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь