Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Україна не може допомогти Словаччині власним газом

Назад к разделу Финансы
Україна не може допомогти Словаччині газом власного видобутку, оскільки сама відчуває його дефіцит, сказала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на зустрічі із прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо у відповідь на його прохання про таку допомогу.

Так, раніше Словаччина звернулася до України із проханням протранспортувати їй газ із західноукраїнських підземних сховищ газу.

Прем'єр Словаччини при цьому підкреслив, що в даний час у країні залишилося запасів газу на 12 днів. "Якщо протягом цього часу газ не надійде до країни, то нам доведеться вживати безпрецедентні в історії Словаччини заходи", - сказав Фицо.

"Україна не забезпечена газом навіть для своїх власних потреб", - сказала у свою чергу Тимошенко.

Вона також зазначила, що технічний газ "завжди забезпечувала Росія". У газовому балансі України такого газу немає, сказала вона. "Якщо Росія постачатиме газ, вона повинна його постачати з технічним газом", - зазначила прем'єр.

За її словами, Росія не направляла у сторону Словаччини газу. "У вашому напрямку не було газу. У нас і заявки не було", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що постачання газу в країни Європи розпочнуться одразу після того, як Російська Федерація почне подавати його в Україну.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь