Переключиться на мобильную версию

Мінпаливенерго: Російська сторона порушує умови домовленостей Україна-РФ-ЄС

Назад к разделу Финансы
Російська сторона порушує умови тристоронніх домовленостей Україна-РФ-ЄС. Про це журналістам повідомив міністр палива і енергетики Юрій Продан.
Російська сторона порушує  домовленості
Російська сторона порушує домовленості
АР

Так, Продан підкреслив, що вчорашні дії РФ фактично говорять про те, що подачу газу для транзиту не відновлено. За словами міністра, він детально поінформував про це єврокомісара з енергетики Андреаса Піболгса.

"Ми попросили сприяння у єврокомісара у вирішенні питання щодо технологічного газу, який сьогодні є обов'язковою умовою для транзиту газу в Європу. І взагалі - це газ, без якого неможливо здійснити транзит", - сказав він.

Продан повідомив також, що прохання викладене ним у листі, який він надіслав на ім'я єврокомісара. У документі міститься прохання, щоб міжнародні експерти, котрі займаються газовою проблемою, надавали повну та об'єктивну інформацію щодо ситуації, що склалася.

Нагадаємо, сьогодні голова правління НАК Нафтогаз України Олег Дубина висловив переконання, що Росія не мала наміру підписувати з Україною контракт на постачання природного газу в 2009 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь