Переключиться на мобильную версию

Газпром: Україна знову відмовилася забезпечити транзит російського газу в Європу

Назад к разделу Финансы
ВАТ Газпром заявляє, що НАК Нафтогаз України сьогодні знову відмовила в транзиті російського газу в Європу.
Україна відмовила в транзиті російського газу в Європу
Україна відмовила в транзиті російського газу в Європу
reuters

У Газпромі зазначають, що сьогодні о другій годині компанія направила в об'єднане диспетчерське управління Нафтогазу (ОДУ) чергову заявку на транзит 98,8 млн. кубометрів газу на добу із 10.00 через ГВС Суджа.

Так, повідомляють у Газпромі, із них 13,9 млн. кубометрів призначено споживачам Молдови, 62,7 млн. кубометрів через ГВС Орловка в Балканському напрямку і 22,2 млн. кубометрів через ГВС Ужгород споживачам Словаччини.

"У відповідь начальник зміни ОДУ Олександр Сидоренко відмовив у прийомі російського газу через ГВС Суджа", - говориться в повідомленні Газпрому.

Крім того, Газпром зазначає, що українська сторона вкотре умовою початку транзиту газу в Європу називає подачу газу через ГВС Писарівка і Валуйки, який призначено насамперед для внутрішнього споживання України, а також відновлення запасів газу в транзитних магістральних газопроводах Нафтогазу в обсязі 140 млн. кубометрів.

"Відписки Нафтогазу України, які стали вже систематичними,  підтверджують, що Україна не здатна заповнити несанкціоновано відібраний із системи російський газ і відновити транзит", - йдеться в повідомленні Газпрому.

Також в компанії зазначають, що "з російської сторони на вході в ГТС України через ГВС Суджа крани відкрито, тиск робочий, Газпром "готовий у будь-який момент забезпечити постачання газу для споживачів в Європі".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь