Переключиться на мобильную версию

Газпром запропонував Україні нову схему поставок газу

Назад к разделу Финансы
Поставки газу в Словаччину і Молдову можуть бути організовані шляхом обміну обсягами газу між Газпромом та Україною, повідомив глава російського газового монополіста Олексій Міллер.
Поставки в Словаччину і Молдову може бути поновлено шляхом обміну газом між Газпромом та Україною
Поставки в Словаччину і Молдову може бути поновлено шляхом обміну газом між Газпромом та Україною
lenta.ru

За підсумками зустрічі з прем'єр-міністрами європейських країн, Міллер зазначив, що на його зустрічі у середу з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо обговорювалася можливість організації постачань газу в цю республіку шляхом реалізації розмінних операцій.

"Пропозицію, яку було зроблено з боку прем'єр-міністра Словаччини, цілком можливо реалізувати. Мова йде про обмінні операції, коли Газпром поставить газ для внутрішнього споживання України, 20 млн. куб., а Україна поставить їх з підземних сховищ газу на західні кордони для споживачів Словаччини ", - сказав голова Газпрому.

Крім того, Міллер заявив, що така ж схема може бути реалізована при поставках у Молдову, однак вона нездійсненна при поставках газу в Болгарію.

Глава Газпрому підкреслив, що реалізація даного варіанту поставок газу в ці країни залежить від України. "Потрібна добра воля України", - підкреслив Міллер.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь