Переключиться на мобильную версию

Бойко звинуватив Тимошенко у лобіюванні інтересів газової компанії Медведчука і Бакая

Назад к разделу Финансы
Екс-міністр палива і енергетики, народний депутат України Юрій Бойко вважає, що справжньою причиною зриву українсько-російських газових переговорів стало лобіювання прем’єр-міністром Юлією Тимошенко інтересів комерційної структури FKRtt Universal Swisslan.
Бойко звинувачує Тимошенко
Бойко звинувачує Тимошенко
intersvoboda.com

Про це Бойко сказав під час розмови з журналістами сьогодні у Києві.

"Компанія FKRtt Universal Swissland належить Віктору Медведчуку і Ігорю Бакаю. Прем’єр-міністр лобіювала підписання контракту між російською стороною і цією компанією на експорт з території РФ 4,5 млрд. куб. м газу в першому кварталі. Саме тому виплата газових боргів так довго затягувалася урядом України, як і переговорний процес в цілому", – сказав Бойко.

За словами народного депутата, відмова російської сторони від підписання контракту з FKRtt Universal Swissland і призвела до ескалації газового конфлікту між Росією і Україною.

Разом з тим Бойко назвав "абсурдними" звинувачення Тимошенко у причетності до зриву переговорів з постачання російського газу до України.

"Якщо переговори відбуваються стійко, їх неможливо зірвати. Що це за прем’єр-міністр, домовленості якого, за її словами, можуть зірвати двоє опозиційних депутатів і один бізнесмен?" - сказав Бойко і додав: "Я вважаю, що прем’єр-міністр, який вигадує абсурдні виправдання власної безпорадності й некомпетентності, не потрібний Україні. Це позиція нашої фракції та партії".

"У країні через брак газу зупинилися 23 найбільших промислових підприємства, які в сумі виробляють 50% ВВП. Майже 2 мільйони їх співробітників фактично втратили роботу. Зупинено теплопостачання ряду міст і цілих регіонів. Уряд, який допустив це, не має права залишатися при владі", - заявив Бойко, який є заступником голови Партії регіонів.

Він зазначив, що за 14 днів газового конфлікту Україну в очах європейців "перетворили на Сомалі з газовими піратами, де панує хаос, беззаконня і безвладдя". Це завдало колосальної шкоди репутації країни.

Також Бойко відкинув звинувачення Тимошенко в причетності до компанії RosUkrEnergo. "Я не маю відношення до RosUkrEnergo", - сказав він.

Як повідомлялося, зрив переговорів між Україною та Росією щодо газу стався з вини низки українських політиків, які намагалися зберегти у схемі постачань російського газу швейцарського газотрейдера  RosUkrEnergo, заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь