Переключиться на мобильную версию

Україна запропонувала Європі розглянути можливість купівлі газу на російсько-українському кордоні

Назад к разделу Финансы
Україна запропонувала Європі розглянути можливість перейти на купівлю газу на російсько-українському кордоні, повідомив посол України при ЄС Андрій Веселовський.

"Ці питання ми підняли в наших розмовах як на вищому рівні, так і на рівні експертів. І поставили в дуже практичну площину. Ми сказали нашим європейським партнерам, що це наша мета і попросили по можливості позитивно розглянути наші пропозиції", - сказав він.

Він зазначив, що, очевидно, що такі питання не вирішуються протягом декількох днів або навіть тижнів.

Водночас, Веселовський висловив думку, що після завершення гострої фази російсько-українського конфлікту європейські експерти предметно займуться вивченням українських пропозицій.

"Зовні пропозиції виглядають дуже привабливими для всіх: і для європейців, і для України, тому, можливо, і в Російській Федерації буде тоді менше спокус грати на певних уявних чи реальних складностях і, таким чином, буде менше проблем, і вони не псуватимуть собі репутацію ", - сказав посол України при ЄС.

"Тому я сподіваюся, що цю тему не забудуть, а ми, у всякому разі, не дозволимо, щоб її забули", - додав він.

Нагадаємо, вчора Газпром повідомив, що постачання газу в Словаччину і Молдову може бути організовано шляхом обміну обсягами газу між Газпромом та Україною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь