Переключиться на мобильную версию

Україна відновила постачання газу в Одеську область та частину Молдови

Назад к разделу Финансы
Україна відновила "у мінімальних обсягах" постачання газу в Молдову основним газопроводом через тиждень після його припинення, повідомив уряд Молдови.

У середу прем'єр-міністр Молдови Зінаїда Гречана разом зі своїми колегами із Болгарії та Словаччини провели в Москві переговори про відновлення газопостачання своїх країн.

"О 17:00 (в середу) українська сторона відновила постачання газу в Одеську область, що дозволяє забезпечувати в мінімальних обсягах райони Штефан Воде, Кеушень і Придністровський регіон", - повідомила прес-служба уряду Молдови.

У результаті газової кризи три теплоелектроцентралі в Кишиневі і Бельці було переведено на мазут, а також було припинено подачу гарячої води в будинки. Найбільша в регіоні Молдавська ГРЕС у Придністров'ї також перейшла на вугілля та мазут.

У Придністров'ї, включаючи її центр Тирасполь, подачу газу було припинено повністю, температура в будинках опустилася нижче 10 градусів.

Постачання газу в Молдову з боку України по газопроводу, що йде на Балкани, було припинено 7 січня. У результаті без газу залишився весь Придністровський регіон і південь Молдови.

На північ і в центральну частину, включаючи Кишинів, газ надходив лише побутовим споживачам невеликим газопроводом з боку Чернівецької області України.

Як повідомлялося, Україна запропонувала Європі розглянути можливість перейти на купівлю газу на російсько-українському кордоні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь