Переключиться на мобильную версию

Тимошенко заявила про зростання економічних показників, незважаючи на кризу

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила про зростання економічних показників країни за підсумками 2008 року, незважаючи на проблеми, що виникли в результаті світової економічної кризи.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на нараді з губернаторами і мерами обласних міст.

Прем'єр підкреслила, що, незважаючи на негативний вплив кризи на фінансовий сектор та економіку, за підсумками року ріст ВВП склав 2,1%, перевиконання держбюджету - 2,8%.

Водночас, Тимошенко заявила про необхідність єдності губернаторів і уряду для подолання в 2009 році наслідків кризи.

"2009 рік буде настільки складним, що нам потрібно з вами бути єдиною командою, єдиним організаційним організмом, який може дати відповідь на всі виклики, перед якими стоятимуть підприємці, громадяни України, обласні, міські, районні ради. Усі сьогодні стоять перед викликом", - сказала глава уряду.

Керівники обладміністрацій та уряду, на її думку, з огляду на кризові прояви, повинні скоординувати свою роботу.

"Якщо ми сьогодні знайдемо мудрість, сили, політичну волю об'єднатися і не допустити розгортання негативних сценаріїв в Україні - у фінансовій, економічній та організаційній сферах - я думаю, що ми зможемо з честю вийти з цих ризиків, які сьогодні створює світова фінансова криза для кожної країни світу", - закликала Тимошенко.

На нараді в Кабінеті міністрів практично всі обласні державні адміністрації представлено головами ОДА або їх першими заступниками.

Як повідомлялося, за даними Держкомстату, в Україні спад промислового виробництва в грудні 2008 року, у порівнянні із груднем 2007 року, склав 26,6%, у січні-грудні 2008 року проти аналогічного періоду 2007 року зафіксовано спад на рівні 3,1%. Інфляція в Україні за 2008 рік склала 22,3%, в грудні - 2,1%.

У грудні 2008 року проти листопада 2008 року зафіксовано спад на 15,2%.

Спад промвиробництва до року попереднього востаннє фіксовано десять років тому - у 1998 році і він склав 1% проти 1997 року. Найбільш високий спад річного промвиробництва в незалежній Україні було зафіксовано в 1994 році - 27,3% проти попереднього року.
Протягом 1999-2007 років в Україні зафіксовано лише зростання річного промвиробництва. Найбільш істотне зростання промвиробництва за останні 18 років зафіксовано у 2003 році - 15,8% проти попереднього року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь