Переключиться на мобильную версию

Кабмін доручив розробити план переходу замість газу на інші енергоносії

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству палива та енергетики і Міністерству з питань житлово-комунального господарства спільно з обласними державними адміністраціями розробити комплексні регіональні плани щодо переходу в енергогенерую.
Кабмін доручив розробити план переходу замість газу на інші енергоносії
Кабмін доручив розробити план переходу замість газу на інші енергоносії
tymoshenko.com.ua

Так, відповідне доручення Тимошенко зробила сьогодні в ході наради в Кабінеті міністрів з керівниками облдержадміністрацій з питань подолання фінансової кризи.
"Це мета номер один. Ми візьмемо термін два місяці і зробимо все для того, щоб кожна область мала комплексний план переходу на використання замість газу інших енергоносіїв - вугілля, мазут, електроенергія ", - сказала прем'єр.

Крім того, Тимошенко звернула увагу на всі відходи, які сьогодні утворюються в результаті життєдіяльність областей: мається на увазі біовідходи, відходи сільського господарства та інших виробництв.

Також прем'єр-міністр зазначила, що координацію в цьому напрямку буде здійснювати керівник групи радників прем'єр-міністра Віталій Гайдук.

"Я просила б, щоб такі комплексні плани розроблялися під керівництвом мого радника Віталія Гайдука, який, я сподіваюся, найближчим часом стане віце-прем'єр-міністром, міністром палива та енергетики, міністром житлово-комунального господарства, міністром регіонального розвитку та будівництва", - зазначила Тимошенко.

Водночас, уряд планує на базі локальних газопроводів в Україні створити обласні газопостачальні компанії.

"Сьогодні уряд прийняв концептуальне рішення, що на базі локальних газопроводів ми будемо створювати державні обласні постачають компанії, які будуть гарантувати доставку газу споживачам. І хочу сказати, що це буде зроблено в суворій відповідності з законом і діючою Конституцією - ніде нічого не буде порушено ", - сказала Тимошенко.

Також вона заявила, що "достатньо сьогодні одній приватній компанії крутити усією країною з постачання газу районам, містам та областям - це повинно бути державною функцією і держава повинна в повному обсязі нести за це відповідальність".

"Мережі газові ніхто нікому не продавав. Облгази, райгази, міськгази, які перейшли до приватних власників, які не мають у власності мереж локальних газопроводів ", - сказала прем'єр-міністр.

Раніше Тимошенко заявляла, що Кабінет міністрів України розробить концепцію збільшення видобутку газу на своїй території.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь