Переключиться на мобильную версию

Кабмін доручив розробити план переходу замість газу на інші енергоносії

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству палива та енергетики і Міністерству з питань житлово-комунального господарства спільно з обласними державними адміністраціями розробити комплексні регіональні плани щодо переходу в енергогенерую.
Кабмін доручив розробити план переходу замість газу на інші енергоносії
Кабмін доручив розробити план переходу замість газу на інші енергоносії
tymoshenko.com.ua

Так, відповідне доручення Тимошенко зробила сьогодні в ході наради в Кабінеті міністрів з керівниками облдержадміністрацій з питань подолання фінансової кризи.
"Це мета номер один. Ми візьмемо термін два місяці і зробимо все для того, щоб кожна область мала комплексний план переходу на використання замість газу інших енергоносіїв - вугілля, мазут, електроенергія ", - сказала прем'єр.

Крім того, Тимошенко звернула увагу на всі відходи, які сьогодні утворюються в результаті життєдіяльність областей: мається на увазі біовідходи, відходи сільського господарства та інших виробництв.

Також прем'єр-міністр зазначила, що координацію в цьому напрямку буде здійснювати керівник групи радників прем'єр-міністра Віталій Гайдук.

"Я просила б, щоб такі комплексні плани розроблялися під керівництвом мого радника Віталія Гайдука, який, я сподіваюся, найближчим часом стане віце-прем'єр-міністром, міністром палива та енергетики, міністром житлово-комунального господарства, міністром регіонального розвитку та будівництва", - зазначила Тимошенко.

Водночас, уряд планує на базі локальних газопроводів в Україні створити обласні газопостачальні компанії.

"Сьогодні уряд прийняв концептуальне рішення, що на базі локальних газопроводів ми будемо створювати державні обласні постачають компанії, які будуть гарантувати доставку газу споживачам. І хочу сказати, що це буде зроблено в суворій відповідності з законом і діючою Конституцією - ніде нічого не буде порушено ", - сказала Тимошенко.

Також вона заявила, що "достатньо сьогодні одній приватній компанії крутити усією країною з постачання газу районам, містам та областям - це повинно бути державною функцією і держава повинна в повному обсязі нести за це відповідальність".

"Мережі газові ніхто нікому не продавав. Облгази, райгази, міськгази, які перейшли до приватних власників, які не мають у власності мереж локальних газопроводів ", - сказала прем'єр-міністр.

Раніше Тимошенко заявляла, що Кабінет міністрів України розробить концепцію збільшення видобутку газу на своїй території.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь