Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз технічно не може дати газ Словаччині

Назад к разделу Финансы
НАК Нафтогаз України не може технічно реалізувати варіант постачання газу до Словаччини, запропонований 14 січня керівництвом Газпрому.
Нафтогаз технічно не може дати газ Словаччині
Нафтогаз технічно не може дати газ Словаччині
briansk.ru

Як повідомив начальник Управління зв’язків із громадськістю НАК Нафтогаз України Валентин Землянський, до такого висновку дійшли фахівці НАК Нафтогаз.

"Запропонований варіант не може бути здійснений технічно. Пропозиція щодо здійснення розмінної операції не працює, оскільки обсяги газу дуже малі. Нам все одно доведеться відключати від газопостачання схід і південь України", - заявив Земляняський.

Він підкреслив, що через газовимірювальну станцію Суджа Україна не може здійснити постачання газу до Словаччини.

Як повідомлялося, вчора глава Газпрому Олексій Міллер заявив, що Газпром може здійснити розмінні операції по газу з Україною, щоб забезпечити постачання споживачам Словаччини.

”Пропозиція, яку було зроблено з боку прем’єр-міністра Словаччини, цілком реальна. Йдеться про розмінні операції, коли Газпром поставить газ для внутрішнього споживання України, 20 мільйонів кубометрів, а Україна поставить їх із підземних сховищ газу (ПСГ) на західні кордони для споживачів Словаччини”, - сказав глава Газпрому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь