Переключиться на мобильную версию

Податківці Донецької області з початку нового року вилучили 118 ігрових автоматів

Назад к разделу Финансы
Співробітники податкової міліції Державної податкової адміністрації (ДПА) Донецької області тільки за перші два тижні 2009 року вилучили із нелегального обігу 118 ігрових автоматів на загальну суму 1,9 млн гривень.
Ігровий бізнес
Ігровий бізнес
sunwarez.com

Як повідомила ДПА у Донецькій області, зокрема, у місті Краматорськ у власника 22-ох ігрових автоматів, які розміщувалися в приміщенні одного із місцевих казино, податківці виявили відсутність ліцензії на відповідний вид діяльності.

Необхідних платежів підприємець не здійснював, тому у нього, згідно із чинним законодавством, вилучено всі гральні автомати на загальну суму 420 тисяч гривень.

Також співробітники податкової міліції виявили факт незаконного надання послуг у сфері грального бізнесу в Кіровському районі Донецька. Адміністратор однієї із розважальних установ не зміг надати правоохоронцям свідоцтво про державну реєстрацію, ліцензію та патенти на 13 гральних автоматів.

Стосовно цього підприємця складено адміністративний протокол, ігрові автомати вилучено із незаконного обігу, їхня загальна вартість склала понад 130 тисяч гривень.

Усі протоколи за адміністративним порушенням, які виявлено в ігровому бізнесі, направлено в суди для ухвалення рішення, повідомили в обласній податковій адміністрації.

Нагадаємо, минулого літа в Криму податковою адміністрацією було вилучено 48 нелегальних ігрових автоматів на суму 300 тисяч гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь