Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз знову отримав заявку на транзит газу через Суджу

Назад к разделу Финансы
Газпром в четвертий раз подав заявку на адресу Нафтогазу України на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальну станцію Суджа.

За словами прес-секретаря Нафтогазу Валентина Землянського, заявка російського концерну аналогічна поданій 15 січня: транзит 99,2 млн. кубометрів газу на добу з 9:00 через ГВС Суджа.

З цього обсягу 13,9 млн. кубометрів призначені споживачам Молдови, 63,1 млн. кубометрів через ГВС Орлівка споживачам балканських країн і 22,2 млн. кубометрів через ГВС Ужгород споживачам Словаччини.

Водночас, Землянський підтвердив, що транзит як і раніше, неможливий. "Наша відповідь та ж: спочатку технічна угода, а потім транзит", - сказав Землянський.

Нагадаємо, Нафтогаз просив Газпром почати поставки газу не через ГВС Суджа, а через ГВС Валуйки і Писарівка, але Газпром відмовив у цьому проханні.

У випадку транзиту газу по маршруту Суджа - Орлівка без газу через необхідність переорієнтації роботи газотранспортної системи залишаться Луганська, Донецька, Одеська, частково Дніпропетровська області.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь