Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз знову отримав заявку на транзит газу через Суджу

Назад к разделу Финансы
Газпром в четвертий раз подав заявку на адресу Нафтогазу України на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальну станцію Суджа.

За словами прес-секретаря Нафтогазу Валентина Землянського, заявка російського концерну аналогічна поданій 15 січня: транзит 99,2 млн. кубометрів газу на добу з 9:00 через ГВС Суджа.

З цього обсягу 13,9 млн. кубометрів призначені споживачам Молдови, 63,1 млн. кубометрів через ГВС Орлівка споживачам балканських країн і 22,2 млн. кубометрів через ГВС Ужгород споживачам Словаччини.

Водночас, Землянський підтвердив, що транзит як і раніше, неможливий. "Наша відповідь та ж: спочатку технічна угода, а потім транзит", - сказав Землянський.

Нагадаємо, Нафтогаз просив Газпром почати поставки газу не через ГВС Суджа, а через ГВС Валуйки і Писарівка, але Газпром відмовив у цьому проханні.

У випадку транзиту газу по маршруту Суджа - Орлівка без газу через необхідність переорієнтації роботи газотранспортної системи залишаться Луганська, Донецька, Одеська, частково Дніпропетровська області.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь