Переключиться на мобильную версию

Євросоюз погрожує переглянути відносини з Росією та Україною

Назад к разделу Финансы
Євросоюз може переглянути відносини з Росією та Україною, якщо сторони найближчим часом не знайдуть довгострокове вирішення проблеми з транзитом газу в Европу. Про це заявив у п'ятницю офіційний представник Єврокомісії Йоханнес Лайтенбергер.

"У випадку, якщо в ці вихідні або наступного тижня не буде досягнуто позитивного рішення, ми розглянемо наші відносини (з Росією та Україною) пункт за пунктом і дамо оцінку тому, чи зможемо ми вести бізнес як звичайно", - сказав він журналістам у Брюсселі.

За словами Лайтенбергера, "у ці вихідні зустрічі є останньої і найкращою можливістю продемонструвати, що вони серйозно налаштовані на вирішення кризи".

"Це буде тестом на те, чи є вони надійними партнерами", - додав він.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко вважає викликом для України та Європи дії Росії, яка заблокувала постачання газу.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський сьогодні в Києві заявив, що Польща підтримує Україну в газовій суперечці з Росією.

Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що конфлікт навколо транзиту газу через Україну в Європу набув міжнародного характеру.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь