Переключиться на мобильную версию

Дубина на зустрічі з Ющенком заявив про збільшення видобутку газу

Назад к разделу Финансы
Олег Дубина запевнив Президента, що на сьогоднішній день проблем із забезпеченням населення і підприємств газом в Україні немає. В Україні станом на 16 січня були вжиті всі заходи для збільшення власного видобутку газу - зараз щодоби в країні видобуваєтьс.
Дубина на зустрічі з Ющенком заявив про збільшення видобутку газу
Дубина на зустрічі з Ющенком заявив про збільшення видобутку газу
reuters

Про це сьогодні Президент України Віктор Ющенко повідомив голова правління НАК Нафтогаз Україна Олег Дубина.

Під час зустрічі глава Нафтогазу особливо відзначив, що фактично мова йде про те, що з початку місяця власний видобуток значно збільшився і складає замість запланованих 586 млн кубометрів 860 млн кубометрів.

Інформуючи Президента про ситуацію, яка склалася з газозабезпеченням України на поточний момент, Дубина запевнив, що на сьогоднішній день проблем із забезпеченням населення і підприємств газом в Україні немає - в цілому країна споживає 253 млн кубометрів газу в добу. 
 
Як повідомлялося, сьогодні Газпром в четвертий раз подав заявку на адресу Нафтогазу на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальних станцій Суджа. Нагадаємо, Нафтогаз просив Газпром почати поставки газу не через ГІС Суджа, а через ГІС Валуйки і Писарівка, але Газпром відмовив у цьому проханні.

Між тим, джерела ЗМІ в МЗС України повідомили, що сьогодні в Києві пройде саміт з врегулювання газового конфлікту між Україною і Росією. Президент України Віктор Ющенко очікує прибуття п'яти лідерів країн Східної Європи, у тому числі президентів Польщі Лєха Качинського та Литви Валдаса Адамкуса.

  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь