Переключиться на мобильную версию

Банкір: НБУ буде присутній на ринку, поки долар не опуститься до 7,5 грн

Назад к разделу Финансы
Замісник начальника казначейського управління ПУМБ Антон Стадник прогнозує, що Нацбанк буде присутній на ринку, поки долар не опуститься до позначки 7,5.
НБУ буде присутній на ринку, поки долар не опуститься до 7,5 грн
НБУ буде присутній на ринку, поки долар не опуститься до 7,5 грн
diamatik.org

 "Ця та величина, з якою економіка, НБУ і населення готові змиритися (хоча, безумовно, вона далека від ідеалу). Також до кінця зими - початку весни на нас чекає черговий виток долара (тому що дуже багато виплат припадає на цей період) ", - каже Стадник.

Він також відзначив, що в цілому розвиток ситуації залежить від Національного банку, від його присутності на ринку, наскільки регулятор зможе стримувати курс у тому чи іншому валютному коридорі, який буде прийнятним як для населення, так і для економіки.

Коментуючи ситуацію на готівковому і безготівковому валютних ринках, банкір сказав, що якщо НБУ продовжить ті свої дії, якими була відзначена цей тиждень, то це буде "передумовою до тієї умовної стабільності, яка зараз дуже необхідна".

"Напевно, наступною психологічною відміткою буде курс 8 грн. / 1 дол США, якщо вона буде досягнута, то НБУ буде прагнути до рівня 7,5", - прогнозує Стадник.

Нагадаємо, що 15 січня, торги на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 8,415-8,485 грн за долар.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь