Переключиться на мобильную версию

Україна наполягає на усуненні посередника при постачанні газу

Назад к разделу Финансы
Усунення посередника в газових постачаннях між Росією та Україною важливо для енергетичної безпеки не тільки Києва, але і Європи, заявив віце-прем'єр України Григорій Немиря в спільному інтерв'ю із міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

"У ході минулої зустрічі українська сторона наголосила, що усунення посередника і перехід на пряме постачання між НАК Нафтогаз України і Газпромом є вкладом в енергетичну безпеку не тільки України, але і всієї Європи", - сказав Немиря.

Також він зазначив, що в ході переговорів із Сікорським обговорювалося питання енергетичної безпеки та відновлення постачань російського газу в Європу.

Український віце-прем'єр додав, що Україна підтвердила готовність на повне виконання меморандуму, який підписано прем'єр-міністрами України і Росії.

За його словами, українська сторона вважає виконаними "всі передумови для того, щоб російський газ надходив у країни ЄС".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що зрив переговорів між Україною і Росією щодо газу стався з вини ряду українських політиків, які намагалися зберегти в схемі постачань російського газу швейцарського газотрейдера RosUkrEnergo.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь