Переключиться на мобильную версию

Черновецький погрожує залишити Газ України без туалетів

Назад к разделу Финансы
Мер Києва Леонід Черновецький погрожує відключити дочірню компанію НАК Нафтогаз України - Газ України від каналізації у випадку обмеження нею газопостачання енергопостачальної компанії Київенерго.
Черновецький: У мене вистачить рішучості залишити без туалетів всіх негідників
Черновецький: У мене вистачить рішучості залишити без туалетів всіх негідників
novosti.dn.ua

"Якщо потрібно буде завтра - відключити цей Газ України, і він бігатиме в туалет в село, в хатку на курячих ніжках неопалювану ... я це зроблю. Тому що в мене вистачить рішучості залишити без туалетів всіх негідників, хто навіть думає тільки про те, що він киянам може створити проблеми", - сказав мер.

Він підкреслив, що і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, і керівництво Нафтогазу неодноразово заявляли про те, що Київ не залишиться без газопостачання і, відповідно, без гарячої води та опалення.

Також мер заявив, що міськбюджет не погашатиме свій борг перед Київенерго стосовно різниці в тарифах між діючими тарифами і собівартістю вироблених компанією послуг доти, поки Нафтогаз не погодиться провести взаємозаліки із погашення заборгованості міста, що обумовлено постановою Кабінету Міністрів.

За словами Черновецького, сума, яку можна погасити взаємозаліками, становить близько 270 млн гривень.

Як відомо, сьогодні, 16 січня, компанія Газ України попередила Київенерго про початок процедури обмеження газопостачання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь