Переключиться на мобильную версию

МВФ виділив Сербії кредит у $ 530 млн

Назад к разделу Финансы
Міжнародний валютний фонд (МВФ) у п'ятницю схвалив виділення Сербії кредиту в розмірі 530 мільйонів доларів.
Сербія отримає кредит
Сербія отримає кредит
daylife.com

Про це повідомляє AFP.

Як йдеться у заяві МВФ, кредит надається Сербії на термін до 15 місяців з метою "підтримки урядової програми, спрямованої на забезпечення макроекономічної і фінансової стабільності в країні".

Доступ до 353,3 мільйонів доларів з наданої суми влада Сербії отримає негайно. При цьому МВФ попереджає владу Сербії, що виділений кредит слід розглядати як превентивну міру і "витрачати кошти лише у міру появи необхідності".

Нагадаємо, що 14 листопада минулого року Сербія домовилася про отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду на випадок необхідності. Домовленість з МВФ має запобігти падінню сербського динару і знизити рівень інфляції, яка зараз складає близько 10% на рік.

Відзначимо, що з початку листопада 2008 року МВФ у рамках боротьби з наслідками фінансової кризи вже схвалив виділення кредитів Пакистану (за різними даними, від 7,6 до 14,5 мільярдів доларів), Ісландії (2 мільярди), Угорщини (14,5 мільярдів), Україні (16,5 мільярдів доларів), Білорусії (2,5 мільярдів доларів) та Латвії (1,6 мільярдів євро).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь