Переключиться на мобильную версию

Медведєв: У багатьох європейців, як і раніше, немає тепла

Назад к разделу Финансы
Президент РФ Дмитро Медведєв вважає, що все що робляться зусилля для вирішення газового криза результатів поки не принесли.
У багатьох європейців, як і раніше, немає тепла
У багатьох європейців, як і раніше, немає тепла
reuters

Про це він заявив на газовому саміті в суботу в Москві

"Ті події, які спонукали нас зібратися, досить складні, навіть надзвичайні і привід для зустрічі невідкладний. Ми останнім часом були змушені відкласти всі свої справи і займатися тим, що зараз прийнято іменувати газовою кризою", - зазначив Медведєв.

"На жаль, поки результатів зусилля, які робляться, не принесли, і у людей, які живуть у багатьох європейських країнах, як і раніше, немає тепла", - додав глава РФ.

За його словами, рішення може бути досягнуто тільки за рахунок колективних зусиль.

Президент РФ Дмитро Медведєв також запропонував створити постійно діючий міжнародний механізм, який дозволив би уникнути в майбутньому виникнення криз з постачанням газу.

"Я бачу спеціальне значення нашої зустрічі в тому, щоб створити ефективний постійно діючий міжнародний механізм, який в майбутньому не дозволить виникати таким ситуаціям і який буде забезпечувати нормальний транзит", - сказав Медведєв.

"Це, природно, повинен бути такий механізм, який буде спонукати усі сторони дотримуватися правила спільної роботи, діяти на основі тих угод, які були досягнуті, а якщо угод немає, то на основі яких-то інших правил,"- підкреслив президент РФ.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вже прибула в Москву, де проведе переговори з російським прем'єром Володимиром Путіним та візьме участь у Московському газовому саміті під головуванням президента РФ Дмитра Медведєва.

Також, уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський відвідає сьогодні, 17 січня, Московську міжнародну конференцію глав держав і урядів з питання поставок російського газу споживачам в Європі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь