Переключиться на мобильную версию

Найбільша авіакомпанія Литви припинила свою діяльність

Назад к разделу Финансы
Найбільша авіакомпанія Литви flyLAL у п'ятницю останнім рейсом в Амстердам завершила свої польоти.
Найбільша авіакомпанія Литви припинила свою діяльність
Найбільша авіакомпанія Литви припинила свою діяльність
flyLAL


З 17 січня вона зупиняє свою діяльність, тому що Адміністрація громадської авіації (АГА) республіки в п'ятницю відкликала їй ліцензію на перевезення.

Своє рішення директор АГА Кястутис Ауріла мотивував тим, що нинішнє фінансове становище авіакомпанії ставить під загрозу безпеку польотів. Адміністрація може відкликати своє рішення, якщо компанія доведе, що кредитоспроможна, щоб виконувати свої зобов'язання з польотів і здійснення нагляду за ними.

Практично це означає, що, якщо найближчим часом цього не відбудеться, компанія звернеться в суд для порушення справи про банкрутство.

Це підтверджується і у розповсюдженій в п'ятницю заяві самої компанії. У ній йдеться, що швейцарський інвестиційний фонд SCH Swiss Capital Holding AG, який уклав раніше угоду про придбання 100% акцій flyLAL, свої зобов'язання не виконав - не здійснив вчасно платежі.

У зв'язку із цим, не бажаючи збільшувати борги, компанія вирішила 17 січня припинити діяльність. За словами директора flyLAL Вітаутаса Кайкаріса, почата процедура розриву контракту.

Крім того, що без роботи залишаться 360 працівників компанії, 29,4 тисячі пасажирів, що заздалегідь замовили квитки, змушені будуть відмовитися від польотів або поміняти рейси. Повернення грошей за них компанія гарантує.

У цей час загальний борг компанії становить приблизно 26 мільйонів євро, у тому числі - приблизно 5,8 мільйона євро Вільнюському міжнародному аеропорту.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь