Переключиться на мобильную версию

Медведєв сподівається, що Тимошенко має мандат для газових переговорів

Назад к разделу Финансы
Президент РФ Дмитро Медведєв сподівається, щоі прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, яка прибула в Москву на переговори з газу має всі необхідні мандати, і що її повноваження не обмежені та не урізані.


Про це Дмитро Медведєв заявив у суботу в Кремлі на прес-конференції після міжнародної зустрічі з газової проблеми.

"Я щиро сподіваюся, що присутня на нашій зустрічі прем'єр-міністр України Юлія Володимирівна Тимошенко має всі необхідні мандати для того, щоб представляти Україну", - підкреслив Медведєв.

Президент Росії назвав правильним і своєчасним задане йому журналістом запитання про те, чи має Юлія Тимошенко мандат на переговори, і чи не будуть потім досягнуті нею домовленості дезавуйовані в Україні.

Також, Медведєв закликав керівництво України не затягувати із завершенням переговорів про ціну поставок газу українським споживачам.

"Під час останньої телефонної розмови з Віктором Ющенком я відчув, що наші українські колеги не дуже поспішають із проведенням цих переговорів. Але чим довше ми будемо відтягувати ці переговори, тим більше проблем буде накопичуватися в наших відносинах", - сказав Медведєв.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь