Переключиться на мобильную версию

Росії потрібні гарантії стосовно всього запущеного в трубу газу

Назад к разделу Финансы
Росія повинна одержати від України гарантії не лише стосовно технологічного газу, а всього газу, що запущений у трубу, заявив президент РФ Дмитро Медведєв.


"Наші українські друзі говорять про те, що їм необхідний обсяг технологічного газу у 21 мільйон кубічних метрів в день. Це невеликий обсяг. Але проблема полягає в тому, що ми повинні одержати гарантії не лише стосовно технологічного газу, а всього газу, що запущений у трубу, тому що в цілому газотранспортна система розрахована на певну потужність і ми повинні бути переконані в тому, що та частина газу, що потрапить у трубу, дійде до європейських споживачів, а не буде використана для внутрішніх потреб", - заявив Медведєв на прес-конференції за підсумками газової конференції в Москві.

"Тому питання сьогодні полягає саме в цьому, а не в передачі технологічного газу", - додав він.

Медведєв зазначив, що газ, як би він не називався, технологічний або інший, це однаково газ, а не щось особливе, але він необхідний для того, щоб система функціонувала в нормальному режимі.

Для того, щоб створити необхідний тиск у газотранспортній системі, потрібно не 21 мільйон кубічних метрів, а більше, сказав Медведєв.

"Мова йде про обсяги, що перевищують 100 мільйонів кубічних метрів", - повідомив він.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь