Переключиться на мобильную версию

Потреба Європи в газі до 2020 року збільшиться на 70%

Назад к разделу Финансы
Зростаюча потреба Європи в газі до 2020 року збільшиться на 70% і становитиме 515 млрд куб. м у рік. Це вимагає від Євросоюзу пошуку нових джерел енергії та шляхів їхнього одержання.
Потреба Європи в газі до 2020 року збільшиться на 70%
Потреба Європи в газі до 2020 року збільшиться на 70%
manbw.ru


Про це свідчать дослідженні консалтингової компанії A.T. Kearney, повідомляє Deutsche Welle.

На думку експертів, зростаючий попит на імпортний газ із кожним роком буде збільшувати залежність Європи від Росії та інших країн-постачальників даного виду палива.

Це викликано ростом числа електростанцій, що працюють на природному газі, а також неухильним скороченням внутрішніх ресурсів європейських країн.

Так, з 2000 року по 2007 рік використання газу в енергетиці країн ЄС зросло на 32% - з 141,1 до 182,7 млрд куб. м у рік. В одній лише Німеччині за згаданий семирічний період цей показник збільшився на 58%.

При цьому експерти побоюються, що пропускної здатності існуючих російсько-європейських газопроводів не вистачить, щоб впоратися із забезпеченням поставок. Ще однією проблемою стане збільшення внутрішнього попиту на газ у самій Росії.

Істотний внесок в енергетичну безпеку континенту зможуть внести, на думку аналітиків, газопроводи що будуються - німецько-російський Північний потік, російсько-італійський Південний потік і трубопровід Nabucco, що сполучить Європу з державами Центральної Азії в обхід Росії.

Окрім цього аналітики рекомендують європейським країнам створити необхідні умови для перевезення зрідженого природного газу за допомогою танкерів, а також активніше використовувати поновлювані джерела енергії та створювати підземні сховища газу.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь