Переключиться на мобильную версию

Янукович переконаний, що європейська ціна на газ стане крахом для української економіки

Назад к разделу Финансы
Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що ціна на газ для України понад 250 доларів за тис. кубометрів означатиме крах для економіки.
У нас і свій розум є
У нас і свій розум є
www.ya2008.com.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер в неділю, 18 січня. 

Зі слів Януковича, "якщо ціна на газ в таких умовах, в яких ми сьогодні перебуваємо, буде більше як 250 доларів, то це означає, що вона до споживача буде доходити вже далеко за 300 - це для економіки крах". 

При цьому Янукович зазначив, що в цьому разі політикам необхідно думати про те, як пом'якшити негативні наслідки для країни.

Крім того, Янукович вважає за доцільне зміну тарифу на транзит російського газу через Україну, прив'язавши його до ціни на газ. 

Також лідер ПР вважає, що це питання найближчого майбутнього. 

Прогнозуючи можливість досягнення українсько-російських домовленостей у газовій сфері, Янукович висловив надію на те, що сторони домовляться. 

Водночас він вважає, що ці домовленості будуть гіршими, ніж вони були коли-небудь.

Коментуючи питання, щодо можливої передачі частини української газотранспортної системи Росії за прикладом Білорусі, Янукович зазначив, що Білорусь живе стабільно і має газ за стабільними цінами. Там були загрози дестабілізації в газовому питанні, але вони знайшли ключ. 

"Прикладів існує багато і, безумовно, ми повинні використовувати найкращий досвід. Але у нас є і свій розум", - підсумував лідер Партії регіонів. 

Раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що Партія регіонів не відмовляється від ідеї імпічменту Президенту, якщо цю процедуру можна буде реалізувати до початку президентської кампанії. 


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь