Переключиться на мобильную версию

Літак Тимошенко піднявся у повітря

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула із візитом до Росії, де очікується підписання українсько-російських контрактів на купівлю та продаж газу і здійснення транзитних послуг щодо постачання газу.
Тимошенко відбула із візитом до Росії
Тимошенко відбула із візитом до Росії
tymoshenko.com.ua

Згідно із програмою візиту, Тимошенко проведе зустріч із головою уряду Росії Володимиром Путіним, після чого вони візьмуть участь у церемонії підписання пакету документів.

У даний момент в Москві знаходяться голова правління Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Олег Дубина, його перший заступник Ігор Діденко, міністр палива та енергетики Юрій Продан.

Як повідомлялося, прем'єри Російської Федерації та України Володимир Путін і Юлія Тимошенко обговорили по телефону підготовку до підписання документів стосовно газової тематики.

Раніше Путін і Тимошенко дали доручення керівникам Газпрому і Нафтогазу до понеділка підготувати документи, щоб оформити досягнуті домовленості.

На переговорах прем'єрів РФ і України, які завершилися в ніч на неділю в Москві, було досягнуто домовленість щодо ціни на газ для України і транзитного тарифу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь