Переключиться на мобильную версию

Черномирдін: Росія може відмовитися від використання ГТС України

Назад к разделу Финансы
Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін заявляє, що в майбутньому Росія може відмовитися від використання газотранспортної системи України для транспортування газу в Європу.
Черномирдін: Росія може пустити газ в обхід України
Черномирдін: Росія може пустити газ в обхід України
mignews.com.ua

Про це він сказав в інтерв'ю російському каналу Вести.

"Але якщо питання постане так далі, ми взагалі можемо обійти Україну. Якщо вони цього хочуть - вони цього доб'ються. Вони сьогодні дуже близькі до того, щоб залишитися зі своєю газотранспортною системою один на один, з металобрухтом, заритим в землю", - заявив Черномирдін, говорячи про перспективи будівництва нових газопроводів в обхід України.

Він також зазначив, що заяви українських політиків про те, що у Росії немає газу для поставок в Європу, не відповідають дійсності.

"Це хто говорить? У них бракує мізків, якщо вони говорять такі речі! У себе потрібно дивитися. Не потрібно заглядати в чужі кишені, не потрібно лізти туди, де ти абсолютно нічого не розумієш ... Все, що ми маємо - наше. Ми на найближчі сто років забезпечені ", - сказав Черномирдін.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що ціна на газ для України складе, приблизно, 240-250 доларів за тисячу кубометрів.

Експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут заявив, що українсько-російські домовленості щодо газу означають капітуляцію Києва в газовому протистоянні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь