Переключиться на мобильную версию

Влада хоче ліквідувати Київенерго

Назад к разделу Финансы
Уже в квітні нинішнього року столична влада збирається підкорити виробництво гарячої води, створивши нове підприємство Київтеплоенерго.
КМДА продовжить створювати нове підприємство
КМДА продовжить створювати нове підприємство
svsdnepr.com.ua

Про це заявив на розширеному засіданні колегії КМДА перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Київрада прийняла рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго ще в 2006 році, однак це свого часу припинили. Тепер же його вирішили відновити.

КМДА продовжить створювати нове підприємство, крім того, запропонує Київраді відібрати у Київенерго центральні теплові пункти (у тому числі і ТЕЦ) і передати їх новоствореному Київтеплоенерго, яке стане новим виробником і постачальником гарячої води.

Зробити це збираються 1-го або 14 квітня, коли опалювальний сезон 2008-2009 завершиться.

Водночас, як повідомили газеті Сегодня в Київенерго, подібний крок - це лише зміна адміністрації, а займатимуться водою в столиці ті ж люди.

Столична влада близько двох років намагалася підпорядкувати собі теплозабезпечення міста. Деякі експерти вважають, що створення нового підприємства може означати монополізацію ринку.

Міська влада, у свою чергу, спростовує ці звинувачення - за їхніми словами, новостворене підприємство допоможе вирішити проблеми із постачанням газу, оскільки місто домовлятиметься безпосередньо із постачальниками.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь