Переключиться на мобильную версию

Ринки: Газове питання змушує гравців очікувати

Назад к разделу Финансы
У понеділок, 19 січня, станом на 13:30, серед компаній, стосовно цінних паперів яких пройшли угоди, зафіксовано різнонаправлений рух котирувань, повідомляє FundMarket.
Зафіксовано різнонаправлений рух котирувань
Зафіксовано різнонаправлений рух котирувань
rbc.ua

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) опустився на -0.01%, досягши рівня у 29.11 пунктів. Щодо ринку укладено 23 угоди загальним об'ємом майже 800 тис грн. Водночас, за розрахунками ГК ТАСК, до 13:00 індекс ПФТС підвищився на 0,24% до 294,42 пунктів.

Початок другого тижня торгів у 2009 році на ПФТС позначився відсутністю активності на ринку. Основну увагу на ринку зараз приділяють результату переговорів України і Росії стосовно вартості природного газу для споживачів нашої країни.

За попередньою інформацією, ціна на газ із 2010 року формуватиметься згідно із ринковими умовами. А на цей рік ціна для України розраховуватиметься за європейськими формулами, але із деяким дисконтом 20%.

Тому поки ще немає жодних даних точної ціни на газ інвестори і гравці не робитимуть активних дій на ринку.

Начальник аналітичного відділу КУА ТАСК-інвест Андрій Шевчишин зазначив у своєму огляді, що щодо акцій енергогенераторів, банків, металургів і машинобудівників спостерігається мішана динаміка зміни котирувань.

"Однак емітентів, за якими змінилися котирування занадто мало, щоб стверджувати про загальний напрямок ринку", - підкреслив експерт.

Лідерами падіння до середини дня стали акції Дніпропетровський трубний завод (ПФТС: DTRZ) (-7.69%), ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" (ПФТС: PGOK) (-2.76%).

А максимальне зниження, як і кількість угод, помічено із акціями ВАТ "Ясинівський коксохімічний завод" (ПФТС: YASK). Акції заводу впали на 8.22% у 10 угодах. Причиною, на думку трейдера ІК "Phoenix Capital" Олени Дегрик, стало значне зниження котирувань паперів коксохімічного сектору в ході торгової сесії.

За ціною останньої угоди піднялися акції Концерну "Стирол" (ПФТС: STIR) (+9.38%), ВАТ "Стахановський вагонобудівний завод" (ПФТС: SVGZ) (+6.87%), ВАТ "Мотор Січ" (ПФТС: MSICH) (+ 4.49%).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь