Переключиться на мобильную версию

Нафтогаз і Газпром вивчають наслідки призупинення транзиту газу

Назад к разделу Финансы
Представники Газпрому і Нафтогазу вивчають ситуацію, пов’язану з юридичними наслідками призупинення транзиту російського газу європейським споживачам, повідомив глава Газпрому Олексій Міллер.

"Ми продовжуємо спільну роботу з вивчення юридичних наслідків ситуації з нездійсненням транзиту російського газу європейським споживачам через територію України у січні поточного року", - повідомив Міллер журналістам у понеділок.

Делегація України на чолі з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко зараз перебуває в Газпромі, де обговорює питання, пов’язані з відновленням транзиту російського газу.

Як повідомлялося, Україна чекає, що транзит російського газу до Європи через українську територію відновиться протягом найближчого часу.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що Україна відновить транзит російського газу до Європи відразу ж після його надходження до газотранспортної системи (ГТС) країни.

Між Росією і Україною досягнуті домовленості щодо постачання російського газу в Україну і його транзиту до Європи заявив глава уряду РФ Володимир Путін.

Росія і Україна у понеділок у Москві підписали 10-річний контракт на постачання газу споживачам України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь