Переключиться на мобильную версию

Немиря назвав попередню ціну на російський газ

Назад к разделу Финансы
Затверджений формульний розрахунок ціни поставок російського газу дає змогу оцінити його середньорічну ціну для України в 2009 році на рівні до $ 235 за 1000 куб. м, повідомив український віце-прем'єр Григорій Немиря.
Немиря назвав попередню ціну на російський газ
Немиря назвав попередню ціну на російський газ
pics.rbc.ua

Про це він заявив в ефірі 5 каналу в понеділок ввечері, 18 січня. 

Як зазначив віце-прем'єр, за попередніми розрахунками ціна не буде перевищувати $ 235, зазначивши, що формула передбачає однозначне трактування. 

Водночас він додав, що обом сторонам необхідний певний час на узгодження ціни. 
  
Як розповів віце-прем'єр, вперше буде застосована процедура, що будується на формулі, левову частку якої для обчислення ціни на газ становить ціна на нафту. Оскільки формула буде застосована вперше, перш, ніж відповідально називати ціну на газ, потрібно точно провести підрахунки. 

Коментуючи заяву уповноваженого Президента з питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського, про те, що ціна на газ повинна становити близько 199 $, він сказав: "Мені незручно, і я не буду коментувати заяву представника технічного органу Президента", - пише Українська правда. 

Крім того, Немиря підкреслив, що дуже важливо, щоб Президент Віктор Ющенко підтримав досягнуті в Москві домовленості. 

Зі слів віце-прем'єра, є всі підстави підтримати, тому що під час кризи Президент і прем'єр кілька раз продемонстрували свою єдність. Це репутація України. 

Він додав, що підписані угоди є прозорими і не корупційними, тому слід їх вітати. 

Як повідомлялося, уповноважений Президента України з питань міжнародної енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявляє, що середньорічна ціна газу для країни в 2009 році з урахуванням 20%-ї знижки повинна становити $ 199 за тисячу кубометрів. 

Між тим, як повідомило агентству Інтерфакс-Україна інформоване джерело в українських урядових колах, ціна на російський газ для України за підсумками 2009 року становитиме $ 235 а тис. куб. м.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь