Переключиться на мобильную версию

Черновецький знову рекордно підвищив тарифи на компослуги

Назад к разделу Финансы
Київська міська державна адміністрація знову підвищила тарифи на комунальні послуги для 9 категорій комерційних підприємств у 8,55 разів із 16 січня замість встановленого раніше підвищення для 11 категорій підприємств у 9,5 разів із 1 грудня.
КМДА знову підвищила тарифи
КМДА знову підвищила тарифи
Фото Тараса Бондаренка

Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації № 33 від 16 січня.

Розпорядження передбачає підвищення тарифів для казино і гральних закладів, нічних клубів і стрипбарів; барів у розважальних закладах; офісів політичних партій; бірж, ломбардів та агентств нерухомості; магазинів зброї, антикваріату, ювелірних виробів; операторів мобільного зв'язку; пунктів обміну валют; оцінювачів.

Таким чином, міськадміністрація зменшила перелік юросіб із 11 до 9, для яких підвищуються тарифи, виключивши з нього автосалони і 3 -, 4 - та 5-зіркові готелі.

Усі тарифи для 9 видів юросіб підвищилися у 8,55 разів: на опалення - на 40,65 до 46,03 гривень за 1 кв. м опалювальної площі в опалювальний сезон, на гарячу воду і водовідведення - на 125,13 до 141,7 гривень / куб. м, на холодну воду та її відвід - на 33,98 до 38,48 гривень / куб. м.

При цьому міськадміністрація визнала таким, що втратило силу своє розпорядження від 27 листопада про підвищення тарифів на компослуги для 11 категорій юросіб у 9,5 разів, яке відмінено Президентом Віктором Ющенком.

Указ Ющенка про скасування цих тарифів набув чинності 16 січня.

Як уже повідомлялося, таким чином, Київміськадміністрація втретє намагається підвищити тарифи на компослуги для бюджетних та комерційних організацій. Два попередніх укази мера було скасовано Президентом Віктором Ющенком.

Як повідомлялося, 30 жовтня 2008 року Київрада вирішила підняти тарифи ЖКГ для юридичних осіб у п'ять-десять разів. Того ж дня голова КМДА Леонід Черновецький підписав ці документи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь