Переключиться на мобильную версию

Через газовий конфлікт Росії й України Citroen відклав запуск нової моделі

Назад к разделу Финансы
Компанія Citroen була змушена перенести початок європейських продажів нового компактвена C3 Picasso з лютого на березень поточного року через проблеми з поставками газу на завод у Словаччині. Завод PSA Peugeot Citroen у Словаччині, на якому випускається ц.
C3 Picasso надійде в продаж на місяць пізніше через газову суперечку
C3 Picasso надійде в продаж на місяць пізніше через газову суперечку
adb.ru

"Ми повністю залежимо від постачань газу в Східну Європу, - заявив представник заводу PSA в Словаччині. - І, не маючи достатніх товарних запасів, ми не можемо запускати нову модель в продаж". Варто зазначити, що газ на заводі PSA використовується для обігріву цехів і для роботи фарбувального виробництва.

Роботу на підприємстві PSA в Словаччині зупинили 8 січня - майже відразу після того, як Росія припинила поставки газу, призначеного для транзиту в Європу.

Залишившись без газу, уряд Словаччини вирішив тимчасово призупинити газопостачання великих промислових підприємств для того, щоб забезпечити безперебійні поставки палива в житлові будинки і на соціально важливі об'єкти.

"Це завдало по нам відчутного удару. Ми перебуваємо в очікуванні початку поставок щодня з ранку до вечора, але як і раніше, не можемо нічого планувати", - заявив представник заводу Kia Motors, розташованого на території Словаччини який також постраждав від газового конфлікту.

На роботу ще одного автомобільного підприємства, що знаходиться в Словаччині - заводу VW - відключення газу практично не вплинуло. "Все просто - ми майже не використовуємо природний газ у нашому виробничому процесі", - заявили його представники.

Зазначимо, на даний момент, за словами прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, Україна і Росія врегулювали всі претензії, що виникли в ході газової суперечки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь