Переключиться на мобильную версию

Черновецького критикують за зволікання з підготовкою бюджету

Назад к разделу Финансы
Блок Кличка критикує владу Києва, яка не змогла підготувати проект столичного бюджету-2009 в заплановані терміни.
Андрієвський розкритикував дії влади Києва
Андрієвський розкритикував дії влади Києва
kpds.kiev.ua

"Через те, що проект бюджету не був підготовлений в передбачувані терміни, депутатам Київради на пленарному засіданні 22 січня запропонують не обсудити проект головного фінансового документа, а заслухати інформацію про деякі питання організації бюджетного процесу в Києві", заявив один з лідерів блоку Віталія Кличка, голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський.

На думку політика, затримка з прийняттям бюджету-2009 матиме негативні наслідки для його виконання і відобразиться на простих киянах. Вже є затримки з виплатою заробітної плати бюджетникам, не здійснюється фінансування Програми соціально-економічного розвитку, яка не може бути прийнята без бюджету, не виконуються фінансові зобов'язання по забезпеченню міста енергоносіями. 

" Ми вже маємо катастрофічне п`ятимільярдне невиконання минулорічного бюджету. У цьому році на фоні світової фінансово-економічної кризи ситуація буде ще гіршою ", взазначив Андрієвський. 

" Зараз перед керівництвом Києва стоїть дві проблеми. Перша – чітко визначити шляхи наповнення столичної казни. Друга – визначити ті пріоритети розвитку міста, які потребують першочергового фінансування. При цьому важливо не повторити помилок минулого року, коли бюджет був нереальним по надходженням і будувався не за програмно-цільовим, а за постатейним принципом, як у радянські часи. Місячна затримка зі складанням бюджету свідчить про неспроможність горе-фахівців Черновецького звести кінці з кінцями та працювати професійно і оперативно ", зазначив політик.

Нагадаємо, через відсутність бюджету на 2009 р. у Києві з 1 січня припинено виплату муніципальних надбавок працівникам сфери освіти: 20-відсоткової надбавки для вчителів і всіх працівників сфери освіти і 50-процентної - для адміністрації навчальних закладів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь