Переключиться на мобильную версию

Ринки: Ринок акцій завмер

Назад к разделу Финансы
У вівторок, 20 січня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано спадний рух котувань, повідомив Fundmarket.
Ринок акцій завмер
Ринок акцій завмер
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) опустився на -0.24%, досягши рівня в 29.04 пунктів. У той же час, за розрахунками ГК ТАСК, до 13:00 індекс ПФТС знизився на 0,41% до 287,45 пунктів.

Ринок продовжує перебувати в стані сну. Всього 15 угод до середини дня і 6 з них по Укрнафті (ПФТС: UNAF). Ціна акції впала на 2.30%. Даний емітент заслуговує особливої уваги, так як з усіх українських компаній, інтерес з боку учасників ринку акції цього підприємства завжди користуються великим попитом. Про що говорять як середні щоденні обсяги торгів, так і кількість угод з акціями Укрнафти.

По всім іншим акціям пройшла лише одна угода. Незважаючи на те, що за ліквідністю паперів спреди дещо звузилися, торги по них так і не активізувалися.

Навіть озвучена Газпромом ціна на газ у першому кварталі цього року на рівні 360 дол/барель так і не розворушила гравців. Адже, за розрахунками багатьох експертів ціна на такому рівні стане для більшості підприємств збитковою, особливо це стосується хіміків та металургів.

Аналітики ГК ТАСК відзначають, що при використанні ринкової формули формування ціни на газ з 9-місячним лагом і залежністю від цін на нафту, дає перепочинок як мінімум з 2-го по 4-й квартал 2009 року, коли ціна газу може знизитися до 180 дол, що відповідає поточному рівню.

Значного зниження зазнали сьогодні такі акції: "УкрАВТО" (ПФТС: AVTO) (-25.58%), ВАТ Запорізький абразивний комбінат (ПФТС: ZABR) (-35.48%), ВАТ Алчевський металургійний комбінат (ПФТС: ALMK) (-1.85%), ВАТ Мотор Січ (ПФТС: MSICH) (-0.67%).

Слід зазначити, що на ринку сьогодні була проведена операція з акціями Полтавахіммаш, якими в одній угоді об'ємом 559204.70 тис грн було куплено-продано 93% акцій цього заводу. На даний момент не відомо, хто продавець і хто покупець.

До середини дня торги на європейських, російських майданчиках проходять в мінусі. Ф'ючерси на американські індекси також знаходяться в негативній зоні.

Нагадаємо, що вчорашній торговий день на багатьох світових майданчиках завершився в глибокому мінусі. Європа сильно постраждала від падіння котувань у фінансовому секторі, а акції одного з найбільших банків Англії Royal Bank of Scotland подешевшали вчора на 67%, після оголошення можливих збитків за підсумками минулого року в розмірі 28 млрд дол

Російські ринки продовжує лихоманити знижується вартість нафти зі стрімкою девальвацією рубля, що призводить до втрати інвесторів з ринку. Індекси закрилися в межах 4-6%.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь