Переключиться на мобильную версию

Газпром: Ціна поставок газу в Україну буде нижчою за $ 250

Назад к разделу Финансы
Середня ціна поставок газу в Україну в 2009р буде нижчою ніж $ 250 за тис. кубометрів при тому, що середня ціна газу в Європі складе $ 280 за тис. кубометрів, повідомив журналістам заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв.
Газпром залишає за собою право вимагати відшкодування збитків в результаті газової суперечки з Україною
Газпром залишає за собою право вимагати відшкодування збитків в результаті газової суперечки з Україною
rosfin.ru

Але Газпром залишає за собою право вимагати відшкодування збитків в результаті газової суперечки з Україною, повідомив Медведєв.

"Що стосується попередньої ситуації, несанкціонований відбір газу зафіксовано. Ми залишаємо за собою право вимагати відшкодування збитків у відповідності з контрактами", - сказав він.

"Також що стосується колишніх боргів, ми знайшли рішення, як вирішити це питання", - додав менеджер Газпрому.

Також Медведєв повідомив, що російський газ досяг газовимірювальної станції Ужгород на заході України і вже постачається в європейських споживачів на ГВС Велке Капушани у Словаччині. У даний час в Європу транспортується 1,2 млн. кубометрів газу на годину і цей обсяг буде постійно збільшуватися.

Як повідомлялося, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявляє, що європейські спостерігачі повідомляють про відновлення поставок газу в країни Європи.

Перший віце-прем'єр України Олександр Турчинов прогнозує, що середньорічна ціна за російський газ, що постачається в Україну, складе $ 230.

Домовленості про постачання російського газу, досягнуті прем'єрами України і Росії Юлією Тимошенко та Володимиром Путіним, викликають багато питань і зауважень як в результаті двосторонніх переговорів, так і через непрозорості прийнятих рішень, вважає глава Секретаріату Президента Віктор Балога.

Міністерство закордонних справ України заявляє про "газові атаки" Росії з метою дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні, зруйнувати її газотранспортну систему і підбурюванні проти неї європейських партнерів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь