Переключиться на мобильную версию

Кредитна спілка у Києві обманула 200 вкладників

Назад к разделу Финансы
Вкладники однієї із кредитних спілок Києва звернулися в Шевченківське райуправління міліції із заявами про те, що їм не повертають вкладені гроші, розповіло Сегодня джерело в МВС.
Вкладники втратили гроші
Вкладники втратили гроші
umoloda.kiev.ua

Аферистами виявилися чоловік і дружина, які на гроші вкладників купили дачу, машину, а також планували побудувати швейну фабрику із пошиття бронежилетів. А за допомогою доходів, як пояснили затримані, повернути гроші вкладникам.

За попередніми даними МВС, постраждали від кредитної спілки 254 особи. Усього сотням вкладників не повернули більше двох мільйонів гривень депозитів.

"Люди написали заяви і поскаржилися, що керівництво кредитної спілки протягом 2007-2008 років отримало від них на депозитні рахунки 347,1 тисяч гривень. Договори складалися терміном від півроку до трьох років із нарахуванням 21-29% річних. Але гроші за договорами, терміни яких закінчилися, людям повернути не вдалося. Зловмисники також склали 130 фіктивних договорів на загальну суму 4 млн 426 тис. гривень. Наприклад, тільки від імені одного громадянина, який звернувся за допомогою до міліції, було складено кредитних договорів на загальну суму 149,7 тис. гривень, які він насправді не підписував", повідомили в МВС.

Сегодня пише, що офіс кредитної спілки знаходився у центрі Києва. У даний час він не працює, на що вказує записка, яка висить на вхідних дверях.

Раніше повідомлялося, що недоступність банківських позик збільшує вимушений попит на послуги кредитних спілок, які раніше не користувалися довірою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь