Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Падіння біржі викликало стрибок цін на золото

Назад к разделу Финансы
Погіршення кон'юнктури на світовому фінансовому ринку, яке супроводжувалося глобальним падінням фондових ринків, викликало стрибок котирувань золота.
Зростання цін на золото
Зростання цін на золото
newsru.ua

Керуючий активами Astrum Investment Management Олег Неплях говорить, що золото відкрилося падінням на Лондонській біржі, однак надалі побоювання стосовно нового витка фінансової кризи змусили інвесторів переглянути цінові таргети по золоту - золото виросло вже на європейській сесії й на американській закріпилося на рівні 855,2 долара, пробивши таким чином рівень 850 доларів за унцію.

"Стрибок цін у даному випадку цілком пояснюється психологічним фактором - надалі втрати на фондовому ринку можуть змусити інвесторів виводити гроші із золота для посилення позицій на фондових біржах", - говорить експерт.

Неплях пояснює, що реалізація нових планів із підтримки банківських систем США і Європи також може знизити попит на дорогоцінні метали.

Водночас, нафта Crude із постачанням в лютому на біржі в Нью-Йорку виросла на $ 2,23 або на 6,1%. Експерт зазначає, що фундаментальних передумов для зростання ф'ючерсів на нафту не було.

"Мав місце технічний ріст, пов'язаний зі швидким закінченням контрактів на постачання нафти в лютому, що торгувався з великим ціновим дисконтом до березневих контрактів. Не виключено, що перехід у новий місяць супроводжуватиметься зворотним рухом цін, оскільки передумов для зростання споживання нафти поки що немає", - пояснює експерт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь