Переключиться на мобильную версию

Європа визначилася, як боротиметься з газовими кризами

Назад к разделу Финансы
Після завершення російсько-українського газового конфлікту країни Євросоюзу пообіцяли вжити невідкладних заходів задля того, щоб не допустити повторення подібних криз.
Європа визначилася, як боротиметься з газовими кризами
Європа визначилася, як боротиметься з газовими кризами
kp.md

Так, у Польщі мають намір побудувати одну або дві атомні електростанції до 2020 року. А найближчим часом планується звести новий порт для прийому танкерів із зрідженим газом, що дозволить Польщі купувати паливо у Кувейті і Катарі.

Хорватія боротиметься з новими газовими кризами шляхом будівництва двох газових сховищ на додаток до того одного, що вже існує.

У свою чергу, міністр економіки Німеччини Міхаель Глос заявив, що не можна відмовлятися від жодного виду енергії. А Румунія закликала країни ЄС виробити єдину позицію з енергобезпеки. Зокрема, у цій країні звернули увагу на проект Nabucco - газопровід, який пройде від прикаспійських країн до Європи, оминаючи Росію та Україну.

Водночас, у Чехії не вірять, що газові конфлікти між Україною і Росією неможливі у майбутньому, тому вимагають від уряду вже у березні внести на розгляд парламенту нову енергетичну концепцію країни.   

Нагадаємо, постачання блакитного палива до Європи через Україну відновилося 20 січня. До цього значна частина європейських країн змушена була два тижні жити без російського газу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь