Переключиться на мобильную версию

RosUkrEnergo заявляє, що в українських підземних сховищах газу є його газ

Назад к разделу Финансы
Швейцарський трейдер RosUkrEnergo (RUE) заявляє, що в українських підземних сховищах газу є його газ.
RosUkrEnergo заявляє, що в українських підземних сховищах газу є його газ
RosUkrEnergo заявляє, що в українських підземних сховищах газу є його газ
img.lenta.ru

Зі слів прес-секретаря RUE Андрія Кнутова, інформація про відсутність в українських підземних сховищах газу природного газу, що належить компанії RosUkrEnergo AG, абсолютно не відповідає дійсності. Наявність природного газу в ПСГ України підтверджується як відповідним листом НАК Нафтогаз України, так і іншими двосторонніми документами. 

Крім того, він зазначив, що у Нафтогазу України немає прав власності на будь-які з обсягів газу, що належать швейцарській компанії. 
  
Також Кнутов підкреслив, що рішень про продаж газу, що є власністю компанії RosUkrEnergo, на користь НАК Нафтогаз України не приймалося і документів не підписувалось. 

Зі слів Кнутова, українській компанії необхідно припинити використовувати становище власника газотранспортної системи і ПСГ України в незаконних і корисливих цілях. 

Раніше перший заступник голови правління НАК Нафтогаз Ігор Діденко повідомив, що в українських підземних сховищах газу (ПСГ) наразі відсутній природний газ, що належить швейцарському газовому трейдеру RosUkrEnergo. З його слів, в сховищах газу 1,5 млрд. куб м належить приватним газодобувним компаніям, кілька сотень мільйонів - Держкомрезерву України, а решта Нафтогазу України. 

Між тим, інтернет-видання Українська правда повідомляє, що український прем'єр Юлія Тимошенко дала директиви НАК Нафтогаз України придбати у Газпрому право вимоги на мінімум 10345 млрд. куб. м природного газу RosUkrEnergo загальною вартістю $ 1,6 млрд. у рахунок авансу за послуги транзиту в 2009 році.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь