Переключиться на мобильную версию

Польща заявила про недостачу російського газу

Назад к разделу Финансы
Поставки російського газу в Польщу через територію України становлять 50% від належного.
Поставки російського газу в Польщу через територію України становлять 50% від належного
Поставки російського газу в Польщу через територію України становлять 50% від належного
rian.ru


Про це повідомила в четвер, 22 січня, прес-секретар Польського нафтогазового підприємства (PGNi) Йоанна Васицька-Закжевська.

За словами офіційного представник PGNi, протягом останньої доби відновили поставки російського газу в пункті Дроздовичі на польсько-українському кордоні, однак, на 18:00 за середньоєвропейським часом (19:00 за київським часом) через Дроздовичі Польща одержує газ із розрахунку 7 мільйонів кубометрів у добу.

Як зазначила Васицька-Закжевська, це означає, що контракт із RosUkrEnergo виконується не повністю, підкресливши, що в добу через Україну повинно надходити14 мільйонів кубометрів.

Польське нафтогазове підприємство "з метою покриття потреб польських споживачів одержує додатково 7 мільйонів кубометрів газу в добу через пункт Високе на польсько-білоруському кордоні, - сказала Васицька-Закжевська.

Представник російського концерну Сергій Купріянов заявив, що Газпром постачає паливо для Польщі в повному обсязі, як це передбачено контрактами. Частина - через Україну, частина - через Білорусь. Ніяких проблем з поставками з боку Газпрому немає.

 


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь