Переключиться на мобильную версию

АМКУ погрожує владі Києва штрафами

Назад к разделу Финансы
Антимонопольний комітет вирішив призначити нове засідання, на якому прийме остаточне рішення у справі про приведення столичною владою вартості проїзду в міському транспорті до економічно обґрунтованого рівня.
АМКУ вимагає знизити тарифи
АМКУ вимагає знизити тарифи
russos.ru

Підставою для цього є невиконання Київміськадміністрацією зобов'язання знизити із 23 січня вартість проїзду в метро до 1,7 гривень / поїздку, а в тролейбусах, автобусах і трамваях - до 1,5 гривень / поїздку.

АМКУ зазначає, що у випадку, якщо тарифи не буде знижено до моменту проведення нового засідання комітету, комунальні підприємства Київський метрополітен і Київпастранс буде оштрафовано.

"Якщо до засідання АМКУ Київська міська влада не знизить тарифи до зазначеного розміру, комітет прийме передбачене законодавством рішення і зобов'яже привести вартість проїзду до економічно обґрунтованого рівня, застосувавши до комунальних перевізників штрафні санкції", - цитує прес-служба в. о. голови АМКУ Олександра Мельниченка.

За законом засідання Комітету щодо цього питання може відбутися не раніше ніж через 5 днів, а штрафи для підприємств можуть скласти 10% від річного доходу.

Учора, 22 січня, секретар Київради Олесь Довгий, який головує на сесії, заявив, що Київська міська рада не розглядатиме питання про зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті міста до прийняття бюджету на 2009 р. Проект бюджету депутати мають намір розглянути 12 лютого.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький зробив заяву про намір знизити тарифи на проїзд у міському транспорті, піддавшись впливу виконуючого обов'язки голови АМКУ Олександра Мельниченка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь