Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Золото виросло через падіння на біржі

Назад к разделу Финансы
У четвер, 22 січня, ф'ючерси на золото росли на тлі падіння американських фондових ринків.
Зростання ціни золота
Зростання ціни золота
news.1plus1.ua

Як повідомили Корреспондент.net у Astrum Investment Management, торги золота почалися на європейській сесії падінням. Після істотного зростання фондового ринку США напередодні інвестори продавали золото, яке виступає останнім часом як хедж проти негативних тенденцій на фінансовому ринку.

Так, керуючий активами Astrum Investment Management Олег Неплях пояснив, що ціни на золото із постачанням у лютому впали нижче 850 доларів за унцію, після чого виросли на ринку COMEX до 858 доларів за унцію.

"Очевидно, у золота зараз залишається певний ціновий потенціал, з огляду на істотний негативний фон новин. Більшість виходять із макроекономічних даних і корпоративна звітність свідчить про перехід рецесії в затяжну стадію", - говорить експерт.

Він зазначає, що інвестори побоюються найгіршого, і це грає на користь золотим ф'ючерсам. Допомогти золоту впасти може стабілізація на фондових ринках, подальше посилення долара або переоцінка інвесторами безпеки вкладення в золото. Різке падіння капіталізації ринку також може викликати короткострокові коливання ціни на золото через технічні причини.

Водночас, ціни на нафту, після істотного зростання протягом поточного тижня, у т.ч. завдяки переходу на березневі контракти, у четвер впали. Нафта Crude із доставкою в березні на торгах у Нью-Йорку впала на 2,9% до 42,4 доларів за барель.

"З огляду на прогресуючий спад в економіці і безперервне зростання запасів нафти в США (що пов'язано із дешевою спотовою нафтою і дорогими ф'ючерсами на кінець року), подальше падіння нафти в перспективі місяця дуже ймовірно. Нафта на відміну від золота прямо корелює з динамікою світової економіки, і тому зараз ціна на нафту залишатиметься дуже чутливою до фону новин", - говорить Неплях.

Експерт підкреслює, що, хоча в довгостроковій перспективі в нафти потенціал росту вищий, ніж у золота, час купувати нафту ще не настав.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь