Переключиться на мобильную версию

У вівторок мешканці Києва можуть залишитися без води

Назад к разделу Финансы
Компанія Київенерго попередила керівництво Київводоканалу про припинення електропостачання із 10:00 27 січня.
Кияни матимуть проблеми з водою
Кияни матимуть проблеми з водою
photonau.kiev.ua

"У відносинах із Київводоканалом ми переходимо від "дружніх діалогів" до конкретних дій. Якщо з боку керівництва Київводоканалу не буде вжито заходи із стовідсоткового погашення заборгованості за спожиту електроенергію, ми почнемо обмежувати подачу електричної енергії підприємству вже із 10:00 27 січня", - заявив комерційний директор Київенерго Сергій Чех.

За інформацією Київенерго борг Київводоканалу на кінець 2008 року склав 412,392 млн гривень. За перші тижні 2009 року Київводоканал спожив електроенергії на суму 19 млн грн., при цьому оплачено лише 1 млн грн., що складає 5% від загальної суми.

Про свої наміри стосовно обмеження Київводоканалу Київенерго офіційно поінформувала Київміськадміністрацію та інші керівні та контролюючі органи міста і держави.

Водночас, у зв'язку із неповною оплатою обсягів електроенергії, яку отримано Київенерго від ДП Енергоринок, Національна комісія регулювання електроенергетики України застосувала до компанії штрафні санкції, у результаті яких Київенерго, починаючи з 24 грудня, втратила 9,9 млн грн.

У компанії заявили, що неповні розрахунки в подальшому можуть призвести до зменшення лімітів електроенергії, яку виділено для столиці. У результаті, заявили в Київенерго, можливі масові обмеження та відключення споживачів міста, в тому числі і тих, які вчасно і в повному обсязі сплачують за спожиту електричну енергію.

"Тому Київенерго не має можливості "дарувати" електроенергію тим, хто систематично не бажає або не може вирішувати питання із погашенням заборгованостей", - додав Чех.

Як повідомлялося, вчора компанія Київенерго почала відключення найбільших боржників за теплову та електричну енергію. За даними компанії, борг споживачів за теплову та електричну енергію перед Київенерго перевищив 1,3 млрд грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь