Переключиться на мобильную версию

Прокуратура не виявила фактів крадіжки російського газу в Україні

Назад к разделу Финансы
Генеральний прокурор Олександр Медведько в інтерв'ю газеті Зеркало недели заявив, що на даний момент факти несанкціонованого відбору російського газу не встановлені.
Прокуратура не виявила фактів крадіжки російського газу в Україні
Прокуратура не виявила фактів крадіжки російського газу в Україні
newsru.ua

Медведько заявив, що 12 січня прокуратура отримала від Президента доручення провести перевірку ймовірного несанкціонованого відбору газу Україною.

"Ми підключили до цієї роботи всі правоохоронні органи: МВС, СБУ, а також податкову й митну служби, дали доручення прокурорам Закарпатської, Львівської, Чернівецької й Одеської областей, на території яких розташовані газорозподільні станції", повідомив газету прокурор.

Він заявив, що ГПУ отримала відповіді, що відповідні перевірки з виїздом на місця здійснені. Зокрема, були опитані працівники станцій, оглянуті лічильники, у результаті чого отримана інформація про те, що факти несанкціонованого відбору російського газу не встановлені. "Ця робота ще триває, і після її закінчення  ми дамо відповіді на всі поставлені питання", заявив Медведько.

Крім того, підкреслив Медведько, отримавши доручення Президента, співробітники прокуратури проводили перевірку не тільки в цьому напрямку, але й за розрахунками підприємств за спожитий ними природний газ.  

"Перевірили 120 підприємств із найбільшою заборгованістю. Крім того, ми перевіряємо й теплопостачання, і поставку облгазами природного газу населенню", заявив він.

За результатами перевірки за станом на 20 січня до підприємств-боржників заявлено 17 позовів про стягнення заборгованості на суму близько 22 млн. грн., внесено 180 актів прокурорського реагування на усунення виявлених порушень, підкреслив прокурор. Тільки за поточними результатами цієї перевірки реально відшкодовано 30 млн. грн.

Медведько також звернув свою увагу на те, що паливно-енергетичний комплекс перебуває в постійному полі зору прокуратури, "це наш пріоритетний напрямок".

"Торік ми порушили 240 кримінальних справ, переважна більшість яких передана до суду. За актами прокурорського реагування біля трьох тисяч посадових осіб притягнуті до різних видів відповідальності, відшкодовано 630 млн. грн.", додав він.

За матеріалами Зеркало недели

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь