Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Хорошковський і Фірташ - одна команда, але газ буде розмитнений

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Державна митна служба повинна здійснити митне оформлення природного газу обсягом 11 млрд. кубометрів, який НАК Нафтогаз України придбав у ВАТ Газпром і який вже знаходиться в українських газових сховищах.
Тимошенко: Хорошковський і Фірташ - одна команда, але газ буде розмитнений
Тимошенко: Хорошковський і Фірташ - одна команда, але газ буде розмитнений
tymoshenko.com.ua

Про це Тимошенко  заявила сьогодні журналістам у Києві, коментуючи вчорашню заяву голови Держмитслужби Валерія Хорошковського про неможливість розмитнення газу з ПГС, оскільки його власником є компанія РосУкрЕрего.

“Як виявилося, Хорошковський і Фірташ – одна команда, але в той же час все буде розмитнено, все буде зроблено як слід, і ніхто у народу України не забере газ, який йому належить. Ніхто! “,- сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр підкреслила, що НАК Нафтогаз України вже розрахувався з Газпромом за цей обсяг газу.

“Я не знаю такого митника, навіть якщо це керівник, який би перешкодив це зробити для України і для народу України. Саме завдяки цим 11 млрд., які Україна, підкреслюю, купила у Газпромау, оплатила Газпрому по ціні 153,9 доларів, буде здешевлений газ для промисловості, і саме за рахунок цього газу ми можемо тримати на тому рівні, на якому зараз є, ціну для населення“, - пояснила вона.

“Я не знаю такого митника, який підніме руку на національні інтереси України і буде захищати корупційні схеми“, - наголосила Тимошенко .

Як повідомлялося, згідно з підписаним 19 січня газовим контрактом із Росією, Україна за спеціальною ціною у 153,9 долари за тисячу кубометрів повинна була викупити 11 млрд. куб. м. газу, який зберігається в українських газових сховищах, але не належить державі. З цих 11 млрд. кубометрів газу 6 млрд. Україна збирається використати як технологічний, а 5 млрд. – реалізувати на внутрішньому ринку країни.

23 січня в ефірі каналу Україна Тимошенко  заявила, що НАК Нафтогаз України вже оплатив 11 млрд. кубометрів газу, які перебувають у газових сховищах України, але до останнього часу НАК не належали.

23 січня у ефірі програми Свобода на Інтері голова Державної митної служби України Хорошковський  заявив, що митниця не може розмитнити 11 млрд. кубометрів газу, що зберігаються в українських ПГС, оскільки, згідно з документами, власником цього газу є РосУкрЕнерго

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь