Переключиться на мобильную версию

Guardian назвала 25 діячів, винних у світовій фінансовій кризі

Назад к разделу Финансы
Британське видання Guardian опублікувало в понеділок, 26 січня, список з 25 видатних діячів, які, на думку газети, винні у виникненні та розвитку поточної фінансової кризи.
"Вони бачили наступ кризи"
"Вони бачили наступ кризи"
mk.ru

Першим в списку "винуватців" Guardian стоїть колишній голова Федеральної резервної системи США Алан Грінспен, який "винен в тому, що дозволив рости іпотечному міхуру внаслідок низької відсоткової ставки та нестачі регулювання у сфері іпотечних позик".

Крім того, газета зазначила ряд політиків, які, на її думку, також несуть відповідальність за кризу. Серед них колишній голова адміністрації США Білл Клінтон, під час президентства якого був прийнятий ряд законів, що дозволяють менш заможним верствам суспільства отримувати дозвіл на одержання позик в банках для купівлі житла; Джордж Буш, який не тільки не зупинив цей процес, але і збільшив його масштаби ; прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун, який "підяв інтереси фінансистів над інтересами представників іншої частини економіки, наприклад, виробників".

У список обвинувачуваних у кризі потрапили також колишні та нинішні видатні діячі найбільших фінансових установ США та Великої Британії, таких, як страхова компанія American International Group Inc., Банки Goldman Sachs, Lehman Brothers, Merrill Lynch, Halifax Bank of Scotland, Royal Bank of Scotland, Bradford & Bingley, Northern Rock, Bear Stearns, Bank of England та інші.

Також видання звинуватило таких видатних діячів, як фінансиста Джорджа Сороса, мільярдера Уоррена Баффета і главу американського хедж-фонду Джона Полсона, в тому, що "вони бачили її (кризи) наступ".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь