Переключиться на мобильную версию

Чутки про продаж Skype розпалюються з новою силою

Назад к разделу Финансы
Чутки про те, що EBay продасть Skype, значно посилилися після того, як голова EBay назвав Skype "прекрасним незалежним бізнесом".
Очевидним потенційним покупцем експерти вважають Google
Очевидним потенційним покупцем експерти вважають Google
spfldsparc.org

Чутки про те, що компанія eBay Inc., що володіє найбільшим у світі онлайн-аукціоном, може продати підрозділ інтернет-телефонії Skype, значно посилилися після того, як голова EBay Джон Донахью назвав Skype "прекрасним незалежним бізнесом".
Як пише в своєму сьогоднішньому номері британська The Times, учасники ринку вважають, що ці слова є сигналом готовності до продажу підрозділу, якщо буде запропонована хороша ціна.

Обговорюючи розпачливі квартальні результати EBay з аналітиками, Донахью визнав, що "синергія між Skype та іншими елементами нашого портфеля мінімальна". "Ми збираємося продовжувати контролювати і розвивати цей бізнес і дамо вам знати, якщо у нас з'являться інші міркування з цього питання", - додав він.

Очевидним потенційним покупцем експерти вважають Google, оскільки Skype буде прекрасним доповненням до вбудованої опції голосового зв'язку Google Talk "Якщо хтось захоче заплатити правильну ціну, не думаю, що у EBay будуть заперечення з приводу продажу, - упевнений аналітик інвестиційного консультанта Morningstar Ларрі Уітт. - У EBay є свої внутрішні оцінки того, скільки коштує Skype, але мені здається, вони чітко дали зрозуміти, що підрозділ не є основним елементом їх стратегії розвитку ".

EBay придбала Skype, що забезпечує користувачам послуги голосового зв'язку через інтернет, у тому числі шляхом викликів на мобільні та стаціонарні телефони, в 2005 році за $ 2,6 млрд. З тих пір компанія неодноразово заявляла про те, що переплатила в ході цієї операції.

Очевидним потенційним покупцем експерти вважають Google, оскільки Skype буде прекрасним доповненням до вбудованої опції голосового зв'язку Google Talk. Також в угоді можуть бути зацікавлені американські телефонні компанії AT & T і Verizon, що пропонують послуги як мобільного, так і наземного зв'язку.

Представники EBay відмовилися прокоментувати цю інформацію.

EBay зменшила чистий прибуток у четвертому кварталі 2008 року на 31%, а також зафіксувала перше скорочення виручки через погіршення попиту з боку споживачів. Чистий прибуток склав у жовтні-грудні $ 367 млн, або 29 центів у розрахунку на акцію, у порівнянні з $ 531 млн, або 39 центів на акцію, отриманими за аналогічний період 2007 року.

Покупці скоротили бюджет на різдвяний сезон продажів і знизили онлайн-покупки. Виручка в цьому сегменті, частка якої складає 55% у загальному обсязі продажів EBay, впала на 16%.

EBay відзначає, що в першому кварталі умови, як і раніше, залишаються неясними, а прибуток і виручка будуть гіршими, ніж очікують аналітики.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь