Переключиться на мобильную версию

Ринки: Активності на ринку немає

Назад к разделу Финансы
В понеділок, 26 січня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано різноспрямований рух котувань, повідомляє Fundmarket.
Активність помітна лише по металургійним підприємствам
Активність помітна лише по металургійним підприємствам
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) опустився на 0.14%, досягши рівня в 26.48 пунктів.

У той же час, за розрахунками ГК ТАСК індекс ПФТС знизився на 0,03% до рівня 277,04 пункту. Український ринок акцій показав стандартну картину початку тижня: активність мінімальна, кількість угод і їх обсяг також малі. Зовнішній фон досить неоднозначний. Азійські фондові майданчики закрилися в мінусі ", російські почали торги" в плюсі ", а європейські торгуються різноспрямовано.

Ринки "зависли" в очікуванні чергової порції інформації, яка дасть гравцям поштовх. З одного боку, очікуються нові безпрецедентні пакети допомоги від урядів провідних країн світу, з іншого - макропоказники все так само фіксують результати багаторічної давності, корпорації, як і раніше, публікують дані за прибутками (збитків), які розчаровують.

Український ринок, як і закордонні, - в очікуванні нової інформації, і живе колишніми побоюваннями, як за економіку країни в цілому, так і за фінансовий сектор.

На думку начальника аналітичного відділу КУА ТАСК інвест Андрія Шевчишина, "банківський сектор, через відсутність чіткої державної політики та найближчої зовнішньої підтримки, перебуваючи під тиском" поганих "активів, - є ризиковим активом. Додатковим негативом для сектора виступає провал зборів акціонерів банку Надра, а також інформація про "ухил" відносно Герберта Степича до Райффазен банку Аваль, що ставить під загрозу весь банківський сектор ", - підсумував Андрій Шевчишин.

Начальник відділу міжнародних продажів Phoenix Capital Олена Дегрик також згодна з тим, що побоювання з приводу банків затьмарили надії учасників торгів. "Навіть французький кредитор BNP Paribas повідомив сьогодні, що очікує збитки в четвертому кварталі 2008р. В сумі 1.4 млрд. євро (1.81 млрд. доларів.)".

У черговий раз подешевшали акції АК Банк соціального розвитку Укрсоцбанк (ПФТС: USCB) на 3.03%, що надає найбільший тиск на зниження індексу.

Активність помітна лише по металургійним підприємствам: акції ВАТ Єнакіївський металургійний завод (ПФТС: ENMZ) виросли на 2.15% у 6 оборудках, ВАТ Металургійний комбінат Азовсталь (ПФТС: AZST) (-0.29%) і 2 угоди, ВАТ Алчевський металургійний комбінат (ПФТС : ALMK) (-2.47%) в 1 угоді.

Найбільше зниження показали акції ВАТ Холдингова компанія Луганськтепловоз (ПФТС: LTPL), упав на 12.92%.

Аналітик Foyil Securities прогнозують чергове зниження українського ринку на 1% -2% на сьогоднішній сесії, у той час як у Європі та Азії домінують песимістичні настрої на ринках.

Нагадаємо, що американський ринок акцій показав різноспрямований рух. Приводом для оптимізму став сильний звіт Google, а також прогресу в узгодженні плану стимулювання економіки.

Dow Jones Industrial Average упав на 45,24 пункту (+0,56%) - до 8077,56 пункту.

Standard & Poor's 500 виріс на 4,45 пункту (0,54%), склавши 831,95 пункту.

Nasdaq Composite піднявся на 11,8 пункту (0,81%) - до 1477,29 пункту.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь